Chata pri sedačke
Výrazne sa zlepšila dostupnosť strediska v Oravskej lesnej  - dňa 10.11.2008 bola slávnostne otvorená a uvedená do prevádzky nová cesta z Kysúc do Oravskej Lesnej, ktorá nielen sprístupní, ale zároveň aj výrazne skráti cestu návštevníkom v smere od Žiliny, Čiech a strany Poľska.
V areáli ORAVA SNOW ako aj pre našich návštevníkov je dostupná služba: WIFI HOT SPOT - bezdrôtové pripojenie na internet v reštaurácii pri údolnej stanici lanovky a jej okolí!
Naši hostia sa môžu slniť na lehátkach a pritom „browsovať“ po internete alebo poslať e-mail svojim blízkym. Služba bude poskytovaná BEZPLATNE pre návštevníkov strediska Orava Snow.
  Bohatý výber z rôznorodých, širokých a kvalitne upravených tratí, kde si môžete vychutnávať veľké oblúky a nemusíte sa obávať "tlačenice" na svahu. Konfigurácia našich svahov je ako stvorená pre rodinnú lyžovačku.
  Zažite skutočnú, čisto prírodnú oravskú krajinu s krásnymi kruhovými výhľadmi z dvoch vrcholov hrebeňa, na ktoré Vás vyvezú naše dopravné zariadenia. Jazda na psích záprahoch, sane ťahané koníkom s cinkajúcimi roľničkami, fičiace nádhernou zasneženou dolinou, korčuľovanie priamo pri sedačke, wellness program a iné služby a atrakcie zostanú nezabudnuteľným zážitkom pre celú Vašu rodinu.
  Veríme, že na našej webovej stránke nájdete všetky potrebné informácie a všetkých úprimne a srdečne pozývame na lyžovačku do Oravskej Lesnej.
Novinky:
vybudovanie a rozšírenie parkovísk priamo pri sedačkovej lanovke
vybudovanie a rozšírenie parkovísk v lokalite Kohútik
nové ubytovacie kapacity
rozšírenie technickej infraštruktúry (zasnežovanie, snežné pásové vozidlo, garáže)
zlepšenie prepojenia lokality Kohútik a Lehotská
oravachata.sk@gmail.com